Chcesz kupić samochód z USA?

NOWY lub UŻYWANY

Podaj informacje o aucie, które Cię interesuje: marka, model, kolor, wyposażenie itp.
Napisz do nas e-mail:
biuro@amerykanskiesamochody.pl
Zadzwoń do nas pod numer 0 501 448 630

lub
Skorzystaj z gotowego formularza zapytania w dziale Kontakt


Odpowiemy Ci przedstawiając ofertę zawierającą pełną specyfikację i  koszt sprowadzenia modelu auta, którym jesteś zainteresowany. Znajdziemy i zarezerwujemy dla Ciebie samochód - konkretny model według ustalonej z Tobą specyfikacji. Podana przez nas cena będzie obejmowała całkowite koszty sprowadzenia auta, czyli: 
- lokalizacja wybranego modelu samochodu na terenie USA
- zakupu auta od Dealera w Stanach
- dowiezienie go do portu w Nowym Jorku
- odprawę celną w USA oraz ubezpieczenie ładunku - samochodu
- wysyłkę kontenerem do portu w Polsce lub Niemczech
- obsługę samochodu w porcie docelowym
- odprawe celną ostateczną w Polsce lub wspólnotową w Niemczech
- informacje o wysokości opłat - cło, akcyza i VAT
- dostawę samochodu transportem ubezpieczonym
 
Kiedy już dokonasz wyboru marki i modelu, przedstawimy Ci oferty konkretnych samochodów wraz z ich dokładnymi danymi, opisem stanu technicznego, szczegółowym wyposażeniem, oraz historią samochodu. Przedstawimy Ci kilka ofert a ty wybierzesz ostateczną.

Przyjęcie oferty wiąże się z koniecznością złożenia przez Ciebie zamówienia na wybrany samochód i wówczas podpisujemy z Tobą umowę na usługę sprowadzenia samochodu z USA. Otrzymasz dokumenty na podstawie których bezpośrednio na konto sprzedawcy pojazdu w USA dokonasz zapłaty ustalonej należności za wybrany przez Ciebie samochód. Wszystkie dokumenty własności samochodu zostaną wystawione bezpośrenio na Ciebie i od tego momentu stajesz sie pierwszym właścicielem i importerem pojazdu z USA. Wszelkie formalności związane z transportem do portu, załadunkiem, dokonaniem odprawy celnej oraz wysyłką samochodu zostaną przez nas niezwłocznie dokonane, i potwierdzone telefonicznie, faksem lub e-mailem. Po ok. 5-6 tygodniach od daty zakupu, Twój samochód będzie gotowy do odbioru w porcie docelowym. Czynności związane z odprawą celną pojazdu zostaną przeprowadzone przez wyspecjalizowaną agencję celną gwarantującą szybkie i rzetelne dopełnienie wszelkich procedur. Na Twoje życzenie dostarczymy samochód we wskazane przez Ciebie miejsce w Polsce.

osobowy
2011
2,5L - 2,3L Turbo
21,990 $
więcej
osobowy / terenowy
2011
3,6L V6 - 5,7L V8
30,215 $
więcej
osobowy
2007
2,4L
34,995 zł
Strona główna    Nowe samochody z USA    Używane samochody z USA    Informacje    Opłaty    Transport    Bezpieczeństwo    Promocje    Części    Serwis    Pomoc drogowa    Kontakt
Copyright by 2019. ALL RIGHT RESERVED Nota prawna projekt: wykonanie: